İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları
BA Enerji olarak firmamızı büyük bir aile olarak görüp takım ruhuna sahip çalışanlarımızla uzun süreli bir beraberlik öngörüyoruz. Bu doğrultuda çalışanlarımıza karşı temel görevlerimiz güvenli, huzurlu, adil, ekonomik ve sosyal imkanlara önem veren, kariyer gelişimine ve öğrenmeye imkan sağlayan çağdaş bir çalışma ortamı sağlamaktır.
 
Çalışanlarımızdan temel beklentilerimiz de takım ruhuna önem vermesini, gelişime ve yeniliklere adaptasyon, firmasıyla gurur duymasını ve firmasını en iyi şekilde temsil etmesini, doğruluğu ve profesyonelliği önde tutarak işinde fark yaratacak bir ekip anlayışında olmasını bekleriz.
 
Kurumun değerlerini ve ilkelerini, çalışanlarının iş ortamlarına, ahlaki ve etik değerlerine, bireysel sorumluluklarına, bilgi ve becerilerini en iyi şekilde kullanmalarına yol açacak şekilde taşır ve sürdürülebilir olmasını sağlar.
 
Doğru işe doğru aday yerleştirmek için yetkinliklere çok önem verir ve bu doğrultuda çalışmalar yapar. Çalışanlarının hem mesleki hem bireysel gelişimi için uygun ve modern iş yönetim politikalarını benimser.
CV YÜKLE